ادامه اختلال در سامانه یکپارچه خودرو، چه کسانی امکان ثبت نام پیدا نکردند؟

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، پس از گذشت چهار روز از بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان خرید محصولات خودروسازان داخلی همچنان این سامانه اختلالاتی روبرو است که ازجمله آن می توان به مشکل ثبت نام متقاضیانی اشاره نمود که در دور اول از این خرید منصرف شدند.

ادامه اختلال در سامانه یکپارچه خودرو، چه کسانی امکان ثبت نام پیدا نکردند؟

به گزارش تجارت نیوز، بعضی گزارش ها از سوی مخاطبان حاکی از آن است کسانی که از طرح اول سامانه یکپارچه خودرو قبل تاریخ 20 اردیبهشت انصراف از طرح را ثبت نموده بودند، اجازه ثبت نام در طرح دوم یکپارچه را پیدا ننموده اند.

در صورتی که طبق گفته مجریان طرح یکپارچه خودرو باید پس از انصراف از طرح اول، اجازه ثبت نام در طرح دوم به متقاضیان داده می شد. هنوز هیچ واکنش و پاسخ مناسبی از سمت مسئولان به مسئله داده نشده است.

البته در چهار روز اخیر اختلالات سایت سامانه یکپارچه محدود به انصراف دهندگان مرحله اول نیست، در ساعاتی از روز هیچ ییک از متقاضیان امکان ثبت نام در این سایت را ندارند. در همین زمینه مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: متقاضیان خودرو اگر در ساعات غیرپیک به سامانه مراجعه نمایند، می توانند بدون مشکل ثبت نام خود را انجام دهند.

در همین زمینه صداوسیما گزارش داد از وقتی سامانه یکپارچه خودرو باز شده، بارها با مشکل قطعی روبرو بوده است. با این حال مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، معتقد است متقاضیان نباید نگران تکمیل فرآیند ثبت نام خودرو باشند.

او با اشاره به اختلال در سایت سامانه در بعضی ساعات می گوید: تا به امروز 895 هزار نفر (6 خرداد 1402) توانستند در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام خود را نهایی نمایند.

تقدسی می افزاید: به علت اینکه ترافیک در بعضی ساعات بالاست ممکن است در گزینه جزئیات سفارش، ثبت نام متقاضیان نشان داده نشود، اما در اصل با به روزرسانی سایت، ثبت نام صورت گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2109

به "ادامه اختلال در سامانه یکپارچه خودرو، چه کسانی امکان ثبت نام پیدا نکردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اختلال در سامانه یکپارچه خودرو، چه کسانی امکان ثبت نام پیدا نکردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید