گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شاهرودی: میانمار حریف دست و پا بسته ای نبود، با قدرت به مصاف کره جنوبی می رویم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مربی تیم فوتبال امید کشورمان می گوید که نباید به اسم حریفان نگاه کنیم و میانمار تیمی بود که بازیکنان سرعتی و خوب داشت.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شاهرودی: میانمار حریف دست و پا بسته ای نبود، با قدرت به مصاف کره جنوبی می رویم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رضا شاهرودی، مربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان پس از شکست 2 بر صفر مقابل میانمار گفت: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است که رخ دهد. میانمار حریف سر سختی بود و تیم ما را اذیت کرد.

وی ادامه داد: میانماری ها بازیکنان سرعتی و خوبی را در اختیار داشتند و اینکه بخواهیم به اسم این تیم نگاه کنیم و از قبل آنها را شکست خورده قلمداد کنیم، تصوری کاملاً اشتباه است.

مربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان گفت: متأسفانه در به هم ریختگی خط دفاعی دو گل دریافت کردیم و نتوانستیم تا سرانجام گل های خورده را جبران کنیم. با این حال درست است که نتیجه بازی را واگذار کردیم، اما خداروشکر با صدرنشینی به مصاف حریف بعدی مان که کره جنوبی است، خواهیم رفت.

شاهرودی درباره مسائل فنی تیم توضیح داد: در تیم سرمربی داریم و در اختیارات من نیست که بخواهم در خصوص تاکتیک و مسائل فنی نظر شخصی خودم را بدهم و در خصوص مسائل بازی امروز صحبتی نمی کنم. مطمئن باشید با همت عالی و غیرت این بچه ها بهترین بازی خود را در مقابل کره جنوبی انجام خواهیم داد و قطعاً برای برد این تیم به میدان خواهیم رفت.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 402

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شاهرودی: میانمار حریف دست و پا بسته ای نبود، با قدرت به مصاف کره جنوبی می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، شاهرودی: میانمار حریف دست و پا بسته ای نبود، با قدرت به مصاف کره جنوبی می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید