مرگ دردناک 2 کارمند در حوزه هنری تهران

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، 2 نفر از کارکنان حوزه هنری تهران در حادثه ای دردناک در چاه فاضلاب جانشان را از دست دادند.

مرگ دردناک 2 کارمند در حوزه هنری تهران

به گزارش خبرنگاران، شامگاه بیست وهفتم فروردین، به قاضی محمدمهدی براعه بازپرس جنایی تهران خبر رسید که 2نفر از کارکنان حوزه هنری در حادثه سقوط به چاه جانشان را از دست داده اند. جایی که حادثه اتفاق افتاده بود، زیرزمین منفی3 ساختمان حوزه هنری بود. بررسی ها نشان می داد که 2نفر از کارکنان به داخل چاه فاضلاب رفته بودند که هر دوی آنها دقایقی بعد از چاه بیرون کشیده شدند اما جان شان را از دست داده بودند. اجساد 2مرد جان باخته به دستور بازپرس جنایی تهران به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات درباره دلیل حادثه شروع شد.

  • مثله شدن زن جوان در حمام خانه اش | با میله بارفیکس کشتمش!

در بررسی ها تعیین شد یکی از قربانیان حادثه، مردی 45ساله به نام سیدسعید داوری و دیگری نیز جوانی به نام سیدمحمدزاهد شکرآبی بود. حادثه در قسمت رستوران اتفاق افتاده و نفر سومی که در این ماجرا حضور داشت و دچار مسمومیت شده بود، وقتی در مقابل بازپرس جنایی تهران قرار گرفت، جزئیات ماجرا را شرح داد.

او گفت: در قسمت رستوران، چاهی وجود دارد که برای جمع آوری فاضلاب شست وشوی وسایل رستوران است. معمولا چربی ها و پسماندهای غذایی در آنجا ریخته می شود تا در فرصتی مناسب آبگیری شود. وی ادامه داد: پس از افطار بود که یکی از همکارانم (یکی از قربانیان) به قسمت رستوران رفت و متوجه شد که خروجی محل آبگیری مسدود شده است. او موضوع را به من و کارفرمایش اطلاع داد و ما به قسمت رستوران رفتیم و تصمیم گرفتیم خروجی را باز کنیم. البته از قبل همکارم اسید درون آن ریخته بود تا محل مسدود شده باز شود.

او گفت: ظرف اسیدی را که برای تمیز کردن چیلرهای داخل ساختمان استفاده می شد برداشتیم و همکارم تصمیم گرفت وارد چاه شود تا بخش دیگر اسید را روی چربی ها بریزد. تصورمان این بود که با ریختن اسید، چربی ها و پسماندها می سوزد و محل آبگیری چاه باز می شود چون پیش از این هم برای باز کردن چاه از اسید استفاده کرده بودیم.

او ادامه داد: ابتدا سیدسعید داوری به درون چاه رفت اما نفر دوم متوجه شد که حال او بد شده است. او به محض اینکه متوجه بدحالی همکارمان شد برای کمک و نجات وی به درون چاه رفت. اما به دلیل اسیدی که درون آنجا ریخته و با چربی ترکیب شده بود، گاز مرگباری تولید شده بود و 2همکارم از حال رفتند. من هم فورا به درون چاه رفتم و به دلیل استنشاق گاز، حالم بد شد اما فریاد کشیدم و از همکاران دیگرم کمک خواستم. آنها هم با اورژانس و آتش نشانی تماس گرفتند اما وقتی آتش نشانان حضور یافتند و همکارانم را بیرون کشیدند، تعیین شد که هر دو فوت شده اند و مرگ آنها همه ما را دچار شوک کرد.

در ادامه تحقیقات، مأموران به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته پرداختند. دوربین ها نشان می داد که 2فرد جان باخته ساعت 8:20 شروع به ریختن اسید کرده و 4دقیقه پس از آنکه به درون چاه رفتند هر دو نفر فوت شدند.

بررسی ها حکایت از این دارد که اسید با چربی ترکیب شده و به دلیل فعل و انفعالات شیمیایی، گاز، انتشار یافته و مرگ دردناک2مرد را رقم زده است.

تحقیقات در این پرونده به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 فروردین 1402 بروزرسانی: 29 فروردین 1402 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2093

به "مرگ دردناک 2 کارمند در حوزه هنری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ دردناک 2 کارمند در حوزه هنری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید