علی پروین: استقلال فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، پرسپولیس باید 4 گل می زد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، اگر بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربات آخر دقت لازم را می کردند و بهتر به توپ ضربه می زدند می توانستند حتی گل های دوم، سوم و حتی چهارم را به ثمر برسانند. البته بدشانس نیز بودند که این اتفاق شکل گرفت.

علی پروین: استقلال فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، پرسپولیس باید 4 گل می زد

علی پروین اسطوره تیم پرسپولیس از عملکرد سرخ پوشان در دربی و یحیی گل محمدی سرمربی این تیم تمجید کرد.

به گزارش ایرنا، علی پروین با امیدواری از عملکرد پرسپولیس در بازی با استقلال حرف زد، او اعتقاد دارد با نمایشی که قرمزپوشان برابر آبی پوشان تهرانی به نمایش گذاشتند به طور حتم قهرمان لیگ بیستم خواهند شد.

تساوی در دربی بزرگ پایتخت، نظر علی آقا پروین در این باره چیست؟

من از تماشای پرسپولیس در این مسابقه کیف کردم. بدون اغراق می گویم پرسپولیس شایسته و استحقاق پیروزی و سه امتیاز کامل این مسابقه را داشت اما فوتبال روز بی رحم خود را به قرمزپوشان تهرانی نشان داد و موقعیت های آنها تبدیل به گل نشد تا به جای برد به تساوی برسند.

خیلی زود دروازه این تیم باز شد؟

پرسپولیس در همان دقیقه اول بازی غافلگیر شد، روی یک توپ که موقعیت چندانی نداشت و می شد به راحتی آن را از دست داد مهاجم استقلال (ارسلان مطهری) صاحب توپ شد و با ضربه ای محکم گلزنی کرد.

بعد از این گل فکرش را م ی کردید پرسپولیس جریان بازی را در اختیار بگیرد؟

این گل زود هنگام شوک بزرگی را به پرسپولیس وارد کرد و آنها توپ و میدان را در اختیار گرفتند، در همان نیمه اول آنها اجازه هیچ کاری به استقلال ندادند، در وقت دوم از همان زمانی که سوت بازی از سوی داور زده شد میل به باز کردن دروازه استقلال از سوی پرسپولیسی ها دیده می شد و مهدی عبدی با حرکتی تماشایی در بین دو مدافع آبی گل زد.

بعد از این گل پرسپولیس چند بار دیگر تا آستانه گلزنی پیش رفت اما این اتفاق رخ نداد.

پرسپولیس خیلی بدشانس بود و گرنه بعد از زدن گل اول می توانست تعداد گل های خود را افزایش دهد، این موقعیت های صد در صد گل بود.

چرا این موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا برد پرسپولیس تضمین شود؟

اگر بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربات آخر دقت لازم را می کردند و بهتر به توپ ضربه می زدند می توانستند حتی گل های دوم، سوم و حتی چهارم را به ثمر برسانند. البته بدشانس نیز بودند که این اتفاق شکل گرفت.

استقلال را چطور دیدید؟

استقلال بعد از اینکه گل زد عقب نشست و به دفاع روی آورد، برای استقلال احترام زیادی قائل هستم اما در دربی این تیم 10 دقیقه فوتبال بازی کرد و بقیه جریان مسابقه دست شاگردان یحیی گل محمدی بود.

از این نتیجه خیلی ناراحت هستید؟

حیف شد که پرسپولیس با تساوی دربی را به انتها رساند، 80 دقیقه حاکم توپ و میدان بودند و من از نمایش این تیم لذت بردم. فقط افسوس این را می خورم که احمد نوراللهی اگر آن موقعیت عالی را که به دست آورد تبدیل به گل می کرد دیگر برد قرمزپوشان حتمی شده بود و آنها الان به جای یک امتیاز سه امتیاز داشتند.

این پرسپولیس می تواند در ادامه راه به پیروزیت برسد؟

حتما این اتفاق رخ خواهد داد و با نمایشی که به اجرا گذاشتند نه تنها من بلکه همه هواداران پرسپولیس به قهرمانی این تیم در لیگ بیستم امیدوارتر شدند. به طور حتم اگر تیم گل محمدی در تمام مسابقات این چنین پر قدرت ظاهر شود به راحتی آب خوردن برای پنجمین سال پیاپی جام را به دست می آورد.

گل محمدی در این مسابقه فقط یک تعویض انجام داد؟

به هر حال بر اساس شرایط و مسابقه او تصمیم گرفت فقط یک تعویض انجام دهد و به نظر من تصمیم درستی گرفت. چون بازیکنان پرسپولیس وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دادند و کادر فنی پرسپولیس تصمیم گرفت فقط یک تغییر در ترکیب تیم داشته باشد.

اگر تعویض های بیشتری انجام می داد بهتر نبود؟

نمی توان و نباید به تصمیم یحیی گل محمدیخرده گرفت. من یک پرسش دارم که وقتی تیم عملکرد خوبی دارد چرا باید تغییری صورت بگیرد. آرمان رمضانی نیز در آن شرایط به زمین رفت تا روی سر مهاجمان حریف ضربه سر بزند و آنها را نگه دارد.

از دربی بگذریم. در انتخابات فدراسیون فوتبال از علی کریمی حمایت کردید؟

بله، کار اشتباهی انجام دادم؟

او می تواند در سمت رییس فدراسیون فوتبال پیروز شود؟

علی کریمی بهترین بازیکن ایران و آسیا بوده است، در اروپا همه او را می شناسند. این شخص که عمر خود را در فوتبال پشت سر گذاشته و محبوبیت فراوانی دارد می تواند به رشد و بهتر شدن شرایط فوتبال کمک کند. اصلا یک چیزی...

چه چیزی؟

علی کریمی از این نفرات که در راس کار هستند بدتر که نیست، اجازه بدهیم امثال علی کریمی بیایند و در این فوتبال حضور داشته باشند. حداقل می گوییم یک فوتبالی آمده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1291

به "علی پروین: استقلال فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، پرسپولیس باید 4 گل می زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی پروین: استقلال فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، پرسپولیس باید 4 گل می زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید