سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می گردد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش کارگران، در حالیکه 4 روز بیشتر به زمان شروع جشنواره سوم تفریحی ورزشی و خانوادگی کارگران باقی نمانده تقریبا حضور تمامی استانها برای این رویداد مهیج قطعی شده است و به نظر می رسد یکی از پر بار ترین جشنواره های خانوادگی را این بار در سنگاچین بندر انزلی ببینیم.

سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می گردد

سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران طی روزهای 6 تا 9 شهریورماه در مجموعه زیبای اقامتی کارگران سنگاچین بندر انزلی با حضور کارگرانی از تمامی استانها برگزار خواهد شد. دو جشنواره قبلی در نیمه شهریورماه طی سالهای 96 و 97 برگزار گردید اما اینبار به دلیل تقارن ماه محرم با نیمه شهریورماه ، جشنواره 10 روز زودتر برگزار می گردد.

برای جشنواره سال جاری علاوه بر فوق برنامه های دو دوره قبلی، بازیها و تفریحات و مسابقات سرگرم کننده خوبی در ساحل و سالن و زمین های بازی محوطه مجموعه سنگاچین در نظر گرفته شده و پیش بینی می گردد لحظات خوب و خاطره انگیزی برای کارگران و خانواده های ایشان رقم بخورد.

مسابقاتی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی دارد و البته نوعی حس رقابت را هم در بین شرکت کنندگان ایجاد می نماید تا جذابیت آن دو برابر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 195

به "سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید