خبرنگاران کرونا مدارس، پارک ها و مساجد را در خوزستان تعطیل کرد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، اهواز- خبرنگاران- سخنگوی ستاد کرونا خوزستان با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی اهواز مبنی بر اینکه همه شهرهای خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته اند، گفت: به دلیل بروز این شرایط، اقدامات پیشگیرانه از شیوع هرچه بیشتر کرونا با اعمال بخشی از محدودیت ها در استان از سر گرفته شد.

خبرنگاران کرونا مدارس، پارک ها و مساجد را در خوزستان تعطیل کرد

به گزارش خبرنگاران رضا نجاتی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی روزهای گذشته شهرهای استان شرایط خاصی از نظر شیوع فزاینده ویروس کرونا پیدا کرده اند اظهارداشت: این درحالی است که امروز دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ارسال گزارشی از شرایط استان، خاطرنشان کرد که تمامی شهرهای خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته و این شرایط مشابه ماه های گذشته است.

وی ادامه داد: بر اساس دستور رسمی استاندار خوزستان به فرمانداران و شهرداران استان به طور جدی خواسته شد تا از هرگونه رفت و آمد به پارک ها جلوگیری شود و در این زمینه نیروی انتظامی نیز همکاری خواهد داشت.

این مقام مسئول در ستاد کرونا خوزستان شرح داد: از شهروندان خواسته می شود با رعایت توصیه های بهداشتی، از افزایش مبتلایان به این ویروس همکاری لازم را داشته باشند.

برگزار نشدن نماز جمعه و تعطیلی مراکز آموزشی و ورزشی

نجاتی همچنین یادآورشد: در ادامه بازگشت محدودیت ها در استان خوزستان فعلا مراکز آموزشی و ورزشی در سراسر استان خوزستان تعطیل خواهند بود.

وی در خصوص مکاتبه استاندار خوزستان با مسئول دبیرخانه ائمه جمعه استان، گفت: بر اساس اعلام گزارش دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مکاتبات اجرا شده با این دبیرخانه، نمازهای جمعه و جماعت نیز در استان تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود.

سخنگوی ستاد کرونا خوزستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری که از سوی مردم صورت می گیرد، مجددا از این شرایط سخت و نفس گیر عبور کنیم.

خوزستان حدود نیمه مرداد ازشرایط قرمز کرونا خارج و به حالت سفید درآمد ولی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی 30 شهریور ماه طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بار دیگر در ردیف استان های با شرایط قرمز قرار گرفت.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1087

به "خبرنگاران کرونا مدارس، پارک ها و مساجد را در خوزستان تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرونا مدارس، پارک ها و مساجد را در خوزستان تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید