خبرنگاران فعال اصلاح طلب: بخشی از تخریب ها علیه دولت، انتخاباتی است

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تهران- خبرنگاران- دبیرکل حزب ترقی ایران با بیان اینکه تخریب ها علیه دولت توسط یک جریان صورت می گیرد، بخشی از این تخریب ها را مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری 1400 عنوان نمود.

خبرنگاران فعال اصلاح طلب: بخشی از تخریب ها علیه دولت، انتخاباتی است

بابک آذرباد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرنگاران با اشاره به توهین بعضی از نمایندگان مجلس علیه رییس جمهوری، اظهار کرد: کار نمایندگی بیش از هر چیز قانونگذاری است نه اینکه با در اختیار دریافت تریبون مجلس، به نهادهای رسمی مملکت و خصوصا آنهایی که از طرف مردم انتخاب شده و مورد تایید رهبری نیز هستند، توهین نمایند.

دبیرکل حزب ترقی ایران، بخشی از تخریب ها علیه دولت را مرتبط با انتخابات 1400 ریاست جمهوری مطرح کرد و گفت: بعضی مشکلاتی را که دولت با آن دست و پنجه نرم می نماید دستاویز قرار داده و به نوعی می خواهندرقیب را بکوبند. بنابراین اقدامات آنها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا اینکه بخواهند وارد مسائل دیگری شوند.

آذرباد اضافه کرد: افرادی که اینگونه تخریب ها را علیه دولت روحانی انجام می دهند، می خواهند با سوءاستفاده از این حملات به مقاصد خود برسند.

وی با بیان اینکه تخریب ها علیه دولت از سوی یک جریان صورت می گیرد نه صرفا از سوی تعدادی افراد، به سفرهای استانی بعضی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره و مطرح کرد: باید ببینیم این سفرهای استانی با چه اهدافی صورت می گیرد و این موضوع از چشم ناظران پنهان می ماند یا خیر.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1124

به "خبرنگاران فعال اصلاح طلب: بخشی از تخریب ها علیه دولت، انتخاباتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعال اصلاح طلب: بخشی از تخریب ها علیه دولت، انتخاباتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید