حواشی حقوق های نجومی شهرداری سبزوار در صحن شورا

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرنگاران : رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار در واکنش به این گفته شهردار که پیش تر حقوق های مجموعه تحت مدیریتش را قانونی خوانده بود گفت: اگر این حقوق ها قانونی هم باشند، منصفانه نیستند.

حواشی حقوق های نجومی شهرداری سبزوار در صحن شورا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایمنا، در جلسه شورای اسلامی این شهر، اخباری که از حقوق های مدیران در شهرداری این شهر منتشر شده بود بحث برانگیز شد. بسیاری، این حقوق ها را نجومی خوانده بودند.

مهدی مقصودی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار در واکنش به این گفته شهردار که پیش تر حقوق های مجموعه تحت مدیریتش را قانونی خوانده بود گفت: اگر این حقوق ها قانونی هم باشند، منصفانه نیستند.

موضوعی که انتقاد تند شهردار را به دنبال داشت؛ سیدعلی کوشکی که در این جلسه حضور داشت، ضمن انتقاد از این گفته مقصودی، در کنایه ای به اعضای منتقدش در شورای شهر گفت: باید میان مطالبه گری و هوچی گری تمایز قائل شد.

کوشکی با بیان اینکه حقوق بیش تری از شهرداران قبل از خود نمی گیرد، از منتقدانش پرسید: چرا در 10 سال گذشته این موضوعات مطالبه نمی شد؟

وی بار دیگر تأکید کرد که هیچ یک از مدیران شهرداری سبزوار بیش تر از 20 میلیون تومان دستمزد نمی گیرند.

بر اساس گزارش ایلنا، سخنان تند او، انتقاد دو عضو شورای شهر سبزوار را به دنبال داشت که از ادبیات او به خصوص در خصوص اعضای شورا انتقاد کردند؛ مهدی مقصودی از توهین شهردار به اعضای شورا گفت و علی ارغیانی از لفظ هوچی گری که شهردار به کار برد انتقاد کرد.

این جلسه، به گفته مقصودی عضو شورای شهر، یک سوال بی پاسخ بجا گذاشت. سوالی که این عضو شورا در نطق پیش از دستورش از شهردار پرسید و به گفته او، کوشکی پاسخی به آن نداد: چرا هربار که میزان حقوق های مدیران شهرداری اعلام می گردد، نسبت به دفعه پیش افزایش یافته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1254

به "حواشی حقوق های نجومی شهرداری سبزوار در صحن شورا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی حقوق های نجومی شهرداری سبزوار در صحن شورا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید