تکمیل طرح های نیمه تمام شهری اولویت اصلی شهرداری سمنان

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سمنان، سید علی مرتضی نژاد اظهار کرد: هزینه پروژه مهمترین موضوعی است که در مدیریت پروژه باید بیشتر از سایر موضوعات مورد توجه قرار گیرد و موضوعات دیگر را حول محور آن در نظر گرفته و مدیریت کرد، زیرا اتمام به موقع و با هزینه پیش بینی شده هر پروژه یا طرح از جمله معیارهای اصلی موفقیت آن محسوب می شود.

تکمیل طرح های نیمه تمام شهری اولویت اصلی شهرداری سمنان

وی با اشاره به پروژه های مختلفی که در دوره پنجم مدیریت شهری آغاز شده بود، شرح داد: تکمیل برخی از پروژه هایی که به صورت ناتمام در سطح شهر وجود دارد، می تواند تأثیر بسزایی در توسعه بخش های مختلف عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و زیرساختی شهر و همچنین افزایش رضایت شهروندان داشته باشد.

شهردار سمنان با تاکید بر اولویت پروژه های قابل تکمیل و افتتاح، شرح داد: با همکاری پیمانکاران و سازمان های شهرداری، پروژه های مهم اولویت بندی شده و عملیات اجرایی آنها سرعت می گیرد.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی و با وجود محدودیت های منابع مالی باید هزینه های غیرضرور شناسایی و مدیریت شود، اعلام نمود: با مدیریت هزینه، اولویت شهرداری تکمیل پروژه های قدیمی است و سعی می شود با توجه به بودجه های سالیانه، پروژه های تازه توسعه محور نیز تعریف شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1748

به "تکمیل طرح های نیمه تمام شهری اولویت اصلی شهرداری سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل طرح های نیمه تمام شهری اولویت اصلی شهرداری سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید