تکذیب ارتباط حریق در هلال احمر کرمان با ناآرامی ها

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: علت حادثه آتش سوزی ظهر امروز (سه شنبه) در ساختمان ستادی این اداره اتصالی در سیستم برق و تاسیسات بوده و هرگونه وابستگی حادثه با اغتشاشات را رد می کنیم.

تکذیب ارتباط حریق در هلال احمر کرمان با ناآرامی ها

به گزارش ایرنا، رضا فلاح عصر امروز در محل ساختمان دچار حریق شده به خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 11:10 امروز سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر دچار حادثه آتش سوزی و با همکاری تیم های آتش نشانی اطفا شد.

وی گفت: چوب به کار رفته در سالن اجتماعات ساختمان موجب شلعه ور شدن سریع آتش سوزی و اندازه بالای خسارت ها شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان هرگونه ربط آتش سوزی اخیر را به حوادث و اغتشاشات رد کرد و گفت: این حادثه فقط یک اتفاق بوده و هیچ علت دیگری نداشته است.

تکذیب ارتباط حریق هلال احمر کرمان با اغتشاشات/علت، اتصال برق در سالن اجتماعات بود

ساختمان ستادی جمعیت هلال احمر استان کرمان با قدمتی حدود 25 ساله در خیابان هلال احمر این شهر قرار گرفته است که ظهر امروز با کمک حدود 40 آتش نشان اطفا شد.

برخی افراد در شبکه های اجتماعی مدعی شده بودند که این حادثه در نتیجه اغتشاش و از طریق برخی افراد از بیرون ساختمان شکل گرفته است.

برخی دست اندرکاران احتمال می دهند شکسته شدن برخی شیشه های این ساختمان بروز شایعه ارتباط آن با اغتشاشات را تقویت کرده باشد حال آنکه این افراد تاکید دارند موقع سرایت آتش سوزی این شیشه ها شکسته اند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مهر 1401 بروزرسانی: 20 مهر 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2010

به "تکذیب ارتباط حریق در هلال احمر کرمان با ناآرامی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب ارتباط حریق در هلال احمر کرمان با ناآرامی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید