تظاهرات گسترده در اقتصادی و اشغال ساختمان رادیو و تلویزیون

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، رادیو و تلویزیون اقتصادی به دنبال حمله معترضان به ساختمان و اشغال آن، پخش برنامه های خود را متوقف نموده است.

تظاهرات گسترده در اقتصادی و اشغال ساختمان رادیو و تلویزیون

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با مشاور ساخت در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش گروه بین الملل عاشقان علم الکترونیک به نقل از اسکای نیوز، پخش برنامه های تلویزیون دولتی مالی (أو.آر.تی.إم) روز آدینه به دلیل حمله صدها نفر از تظاهرات نمایندگان مالیایی خواهان برکناری نخست وزیر این کشور، متوقف شد.

بر اساس این گزارش، روز آدینه شهر باماکو پایتخت مالی شاهد برگزاری اعتراضات گسترده مردم این کشور بوده و معترضان با سر دادن شعارهایی خواهان برکناری ابراهیم ابوبکر کیتا نخست وزیر این کشور شدند.

خبرگزاری رویترز در این بار گزارش داد که معترضان همچنین برای دقایقی ساختمان مجلس و دو پل اصلی شهر را تحت اشغال خود درآوردند، اما پلیس با شلیک گاز اشک آور آنها را متفرق کرد.

رهبران احزاب سیاسی این کشور از طرفداران خود خواستند تا ساختمان های اصلی شهر را در دست خود بگیرند و به دفتر نخست وزیر حمله نمایند.

معترضان و راهبران احزاب سیاسی مالی می گویند که نخست وزیر این کشور قادر به حل مسائل امنیتی و مالی کشور نیست و باید استعفا دهد.

هنوز گزارشی درباره تعداد بازداشتی ها و تلفات احتمالی ناشی از وقوع درگیری معترضان و نیروهای پلیس منتشر نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 917

به "تظاهرات گسترده در اقتصادی و اشغال ساختمان رادیو و تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات گسترده در اقتصادی و اشغال ساختمان رادیو و تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید