تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی کشور به کادر درمان کرونا

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: 676 مرکز اقامتی شامل هتل های چهار و پنج ستاره، اقامتگاه های بوم گردی و برخی هتل آپارتمان ها در 31 استان کشور آمادگی خود را برای ارائه خدمات به کادر درمان اعلام کردند.

تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی کشور به کادر درمان کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران؛ علی اصغر مونسان گفت: نظر به زحمات جبران ناپذیر کادر درمانی کشور در مبارزه و مدیریت بیماری کرونا و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و ضرورت ارائه خدمات و تسهیلات به پاس ایثار و فداکاری از آن ها، معاونت گردشگری به همراه ادارات کل استانی تابعه این وزارتخانه، تأسیسات گردشگری سراسر کشور را ترغیب به در نظر دریافت تسهیلاتی برای کادر درمان در دوران پساکرونا به میزان حداقل 50درصد تخفیف کرده است.

وی افزود: فهرست تأسیسات گردشگری به وزارت بهداشت اعلام شده است و به تأسیسات گردشگری سراسر کشور نیز اعلام کردیم تا تمام کسانی را که با معرفی نامه وزارت بهداشت و واحدهای تابعه آن در سراسر کشور (استان ها و شهرستان ها) شامل دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، شبکه های بهداشت استانی و شهرستانی و کلینیک های درمانی مراجعه می کنند، با تسهیلات در نظر گرفته شده، پذیرش کنند. همچنین مدیران کل استانی حسن نظارت بر اجرای موضوع را در دستور کار قرار خواهند داد.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1089

به "تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی کشور به کادر درمان کرونا" امتیاز دهید

1 کاربر به "تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی کشور به کادر درمان کرونا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی کشور به کادر درمان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید