انتقاد تند و تیز تارتار از بازیکنانش به دلیل تحریم تمرینات پارس جنوبی جم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سرمربی پارس جنوبی جم از بازیکنانش به دلیل تعطیل کردن تمرینات این تیم انتقاد کرد.

انتقاد تند و تیز تارتار از بازیکنانش به دلیل تحریم تمرینات پارس جنوبی جم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مهدی تارتار در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی درباره شرایط تیم پارس جنوبی و برگزار نشدن تمرینات طی روزهای گذشته عنوان نمود: طبیعی است که همه ما از شرایط مالی باشگاه ناراحت هستیم و می خواهیم هرچه زودتر به حق و حقوق مان برسیم. از این رو بازیکنان بعد از 3 روز تمرین نکردن، امروز هم با حضور در محل تمرین حاضر به انجام تمرینات نشدند اما با برخی بازیکنان جوان کارمان را شروع کردیم و برای دیدار با پیکان استارت زدیم.

وی ادامه داد: چیزی که مشخص است ما برای بازی با پیکان با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه به میدان می رویم و اسکلت اصلی ترکیب تیم را در این بازی جوانان تشکیل می دهند. البته طبق قوانین همه بازیکنان باید در روز مسابقه به قراردادشان پایبند باشند و به محل بازی بیایند اما ما تشخیص می دهیم که کدام یک در ترکیب قرار می گیرند و کدامیک در لیست 18 نفره هم قرار نمی گیرند. از طرف دیگر نقص های تیم را در این مسابقه با نفرات جوانان و امید خوبی که داریم پر می کنیم.

سرمربی پارس جنوبی ضمن گلایه از رفتار بازیکنان تیمش تاکید کرد: من و کادرفنی و اجرایی باشگاه هم مثل همه بازیکنان 35 درصد پول گرفتیم و ناراحتیم، اما این راهی که بازیکنان ما در پیش گرفتند، راه درستی نیست. بازیکن باید برای باشگاهش دل بسوزاند و موظف است که سر تمرینات حاضر باشد. اگر هم مطالبات به حق دارد، از طریق مراجع قانونی فوتبال باید وارد شود و در کمیته انضباطی پیگیر حق و حقوقش باشد. در این شرایط قطعا هر پیامدی هم داشته باشد، متوجه خود بازیکنان می شود.

تارتار همچنین گفت: من تذکر را به بازیکنان دادم و قطعا از این پس هم از میان نفرات انتخاب می کنیم که چه کسی بازی کند و چه کسی در لیست 18 نفره نباشد. من از رفتار بازیکنانم دلخور هستم، چون آنها اگر دنبال حق و حقوق شان هستند، نباید تمرینات را تعطیل کنند و به تیم شان ضربه بزنند. می توانند از طریق فدراسیون و شکایت دنبال پول شان باشند، ولی نباید به این شکل رفتار کنند.

وی درباره نحوه برخورد با بازیکنان گفت: با توجه به شرایط پیش آمده طی یکی، دو روز آینده چند بازیکن را در اختیار باشگاه قرار می دهیم. برخی بازیکنان که نیازی به حضور شان نیست را کنار می گذاریم و باشگاه باید درباره آنها تصمیم گیری کند.

تارتار درباره خبرهایی که پیرامون تزریق پول از منطقه ویژه پارس جنوبی به تیم شنیده می شود، افزود: ما هم خبرهای خوبی شنیده ایم که امیدواریم محقق شود و به تیم پول برسد، اما با توجه به شرایطی که پیش آمده قطعا مدیریت باشگاه به همه بازیکنان به صورت یکسان پول پرداخت نمی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 95

به "انتقاد تند و تیز تارتار از بازیکنانش به دلیل تحریم تمرینات پارس جنوبی جم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند و تیز تارتار از بازیکنانش به دلیل تحریم تمرینات پارس جنوبی جم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید