استقرار اکیپ های آتش نشانی در سطح سنندج در روز طبیعت

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرنگاران/کردستان معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد به منظور جلوگیری از و امداد سریع در روز طبیعت 3 اکیپ سیار در نقاط مختلف شهر مستقر می شوند و 8 ایستگاه آتش نشانی در حالت آماده باش قرار می گیرند.

استقرار اکیپ های آتش نشانی در سطح سنندج در روز طبیعت

صالح زندی با اشاره به اینکه شهر روز 13 فروردین را در دامن طبیعت سپری می نمایند، اظهار کرد که این سازمان براساس رسالت کاری خود و در راستای کاهش حوادث و امدادرسانی بموقع به شهروندان تمهیدات لازم را به مناسبت روز طبیعت صورت داده است.

وی از استقرار 3 اکیپ سیار آتش نشانی در چند نقطه از سطح شهر سنندج همزمان با روز طبیعت اطلاع داد و اضافه کرد که این 3 اکیپ در پلیس راه سنندج - همدان، میدان جهاد به سمت جاده کرمانشاه و پارک کودک مستقر می شوند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج توضیح داد که علاوه بر استقرار این 3 اکیپ سیار، نیروهای عملیاتی سازمان در 8 ایستگاه در سطح شهر در آماده باش کامل هستند.

وی مطرح نمود که روشن کردن آتش در مراتع و احتمال آتش سوزی، سقوط بچه ها از ارتقاع، غرق شدن در رودخانه از جمله حوادث تلخی است که شهروندان باید در روز طبیعت با رعایت نکات ایمنی از بروز چنین حوادثی جلوگیری نمایند.

زندی ادامه داد که در صورت بروز هر گونه آتش سوزی و حریق از محل حادثه فاصله گرفته و ضمن حفظ خونسردی با سامانه 125 تماس حاصل نموده تا اکیپ های استقرار یافته در نزدیکترین به محل حادثه اعزام شوند.

وی یادآور شد که هم استانی ها در صورت روشن کردن آتش نسبت به اطفاء آن با خاک و آب اقدام نموده و از روشن کردن آتش در کنار درختان و دکل های فشار قوی برق خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1412

به "استقرار اکیپ های آتش نشانی در سطح سنندج در روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار اکیپ های آتش نشانی در سطح سنندج در روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید