آماری از لغو سفارش های فروش سهام عدالت

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: 248 هزار نفر از سهامداران، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کردند.

آماری از لغو سفارش های فروش سهام عدالت

به گزارش خبرنگاران به نقل تسنیم ، حسین فهیمی در خصوص آخرین شرایط سهام عدالت از سوی سهامداران گفت: بر اساس آخرین آمار، 4 میلیون و 31 هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت خود را تکمیل کردند که از این میزان، 3 میلیون و 236 هزار نفر وجه خود را دریافت کرده و مابقی نیز در فرآیند فروش قرار دارند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اضافه کرد: همچنین با امکان جدیدی که برای سهامداران عدالت فراهم شده است، 248 هزار نفر سفارش فروش خود را لغو کرده اند؛ اما باید گفت که در مجموع از ابتدای آزادسازی سهام عدالت، 13 هزار و 291 میلیارد تومان وجه فروش سهام عدالت به حساب سهامداران واریز شده است.

4میلیون و 31 هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت خود را تکمیل کردند که از این میزان، 3 میلیون و 236 هزار نفر وجه خود را دریافت کرده و مابقی نیز در فرآیند فروش قرار دارند.

لازم به ذکر است در انتها معاملات امروز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به حدود 10 میلیون و 941 هزار تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته بیش از 254 هزار تومان افزایش یافت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1206

به "آماری از لغو سفارش های فروش سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماری از لغو سفارش های فروش سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید