آغاز رسیدگی به تخلفات پسر بایدن

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، وزارت دادگستری امریکا در حال بررسی روابط تجاری هانتر پسر جو بایدن در چین به عنوان بخشی از تحقیقات مالیاتی در مورد وی است.

آغاز رسیدگی به تخلفات پسر بایدن

به گزارش جام جم آنلاین بن نقل از اسپوتنیک، فاکس نیوز از منابع آگاهی گزارش داده است که بازپرسان از جمله توجه خود را به گزارش های هانتر بایدن در مورد معاملات مشکوک از تعدادی از کشورهای خارجی از جمله چین معطوف کردند.

گفتنی است که این تحقیقات در سال 2018 آغاز شده است.

هانتر بایدن پسر جو بایدن چهارشنبه شب از به جریان افتادن تحقیقات در مورد موضوع مالیات های وی خبر داد. هانتر بایدن گفت که وی تحت بازپرسی برای امور مالیاتی خود توسط دادستان های فدرال در ایالت دلاور قرار گرفته است. در همان زمان، وی گفت از خدمات مشاوران مالیاتی استفاده کرده و نسبت به بی گناهی خود ابراز اطمینان کرد.

در ماه سپتامبر رون جانسون و چاک گراسلی، سناتورهای امریکایی گزارشی تهیه کردند که حاکی است هانتر پسر بایدن به مدت چند سال از النا باتورینا، بیوه شهردار سابق مسکو یوری لوژکوف، پول دریافت می کرده است. از جمله، مشخص شد که این زن روس در مجموع 3.5 میلیون دالر به حساب شرکت آمریکایی Rosemont Seneca Thornton LLC، که توسط هانتر بایدن تاسیس شده، پول واریز کرده است. 11 انتقال به مبلغ 392 هزار دالر از طریق شرکت فوق الذکر به حساب BAK USA LLC انجام شد. هدف کلیه این پرداخت ها، قرارداد اعطای وام نامیده می شود

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1222

به "آغاز رسیدگی به تخلفات پسر بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز رسیدگی به تخلفات پسر بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید