آخرین شرایط پرونده شکایت سرمربی سابق پرسپولیس و دستیارانش

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، به گزارش خبرنگاران، امیرعلی حسینی در تبادل نظر با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط پرونده گابریل کالدرون و دستیارانش گفت: تصمیم باشگاه بر این نهاده شد که پرونده اینیگو را با توجه به مطالبه ای که دارد از چرخه رسیدگی در دادگاه داوری ورزش خارج سازیم. به این ترتیب اقدامات برای رسیدگی به استیناف خواهی در CAS در خصوص پرونده های آقایان کالدرون و خوآکین دنبال می گردد.

آخرین شرایط پرونده شکایت سرمربی سابق پرسپولیس و دستیارانش

وی درباره فرایند اقدام های صورت گرفته، ادامه داد: لوایح باشگاه پرسپولیس در خصوص آقای کالدرون و دو دستیار ایشان توسط بخش بین الملل و حقوقی باشگاه، تنظیم و در تاریخ 22 مرداد با رعایت موازین، ارسال شد که در نهایت بدون وارد شدن ایراد شکلی، از سوی دادگاه داوری ورزش پذیرفته و ثبت گشت.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در مرحله بعدی باید برای پفراینده ها داور انتخاب می شد. در نهایت از طرف دادگاه داوری ورزش اعلام شد که در صورت موافقت طرفین با توجه به تشابه پفراینده ها، هر سه مورد توسط یک داور آنالیز گردد که مورد موافقت ما و آقای کالدرون و دستیاران ایشان بود. به این ترتیب، پس از واریز هزینه از سوی باشگاه پرسپولیس، رییس دایره استیناف دادگاه داوری ورزش، داور پفراینده را معرفی کرد که از سوی هیچیک از طرفین ایرادی به وی وارد نشد. داور مشخص شده نیز، با پر کردن فرم ها، پفراینده ها را پذیرفت.

البته در مرحله واریز هزینه های دادرسی، بنا بر تصمیم باشگاه قرار شد مطالبه حدود 70 هزار دلاری آقای اینیگو با توجه به میزان آن و همچنین اسناد اقتصادی باشگاه، خارج از فرایند CAS پرداخت گردد.

به این ترتیب برای دو مورد دیگر هزینه ها پرداخت شد تا پفراینده مذکور از دستور کار خارج گردد.

بر این اساس وکیل آقای اینیگو روز 22 مهر، نامه ای را ارسال کرد و خواستار آن شد که مطالبات موکلش تا 22 آبان پرداخت گردد و شماره حسابی را هم در این نامه معرفی نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1137

به "آخرین شرایط پرونده شکایت سرمربی سابق پرسپولیس و دستیارانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرونده شکایت سرمربی سابق پرسپولیس و دستیارانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید